SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
Dnes je pátek 20. října 2017
Office 365
.

Vloženo : 17.08.2017

.

Vloženo : 05.09.2017

.

Vloženo : 12.09.2017

Provoz našeho autoservisu

Vloženo : 13.10.2016

Erasmus+

Naše škola je držitelem certifikátu
ERASMUS+ VET MOBILITY CHARTER

Vloženo : 13.12.2016

Strojírenství má budoucnost

Vloženo : 19.02.2016

Firmy zapojené do Aliance pro strojírenství ve školství

 

Bližší informace ZDE:

Vloženo : 19.02.2016

Naše vzdělávací nabídka

Vloženo : 19.02.2016

Výuka strojírenských oborů u nás - VIDEO

Vloženo : 19.11.2015

Svářečské kurzy u nás i pro veřejnost !!

Svářečské kurzy pro žáky školy i veřejnost. Další informace ZDE
INFORMACE,

 

Vloženo : 28.10.2014

Pronájem tělocvičny

 

V případě zájmu kontaktujte:

p.Radka Holá, 575755018;
hola.radka@sosvsetin.cz 

   

Vloženo : 19.10.2016

Služby pro motoristy

Vloženo : 09.12.2015

Projekt Úřadu práce

Vloženo : 23.02.2017

Restaurace Bečva

Je odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik učebních oborů Cukrář, Kuchař-číšník a studijního oboru Gastronomie.

Pracoviště Bobrky

Jsou odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik technických oborů – stavebních, strojírenských i automobilních.

Seznam třídních učitelů

KONTAKTY NA PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY 

 

Rozdělení tříd - 2017/2018


Ročník


Obor

Třída


Třídní učitel

Kmenová učebna

Sudý
týden  

Lichý
týden

1. ročník

Gastronomie, Mechanik seřizovač

1. AM

Ing. Zdráhal F.

411

411

Ekonomika a podnikání, Autotronik

1. BM

Mgr. Slováčková

301

301

Tesař, Truhlář, Cukrář

1. C

Ing. Štědrý

X

202

Kuchař – číšník

1. D

PhDr. Jurygáčková

212

x

Mechanik opravář motorových vozidel

1. E

Ing. Tkáčová

606

x

Obráběč kovů, Nástrojař

1. F

Mgr. Ondra

302

x

Elektrikář – silnoproud, Instalatér, Opravář zemědělských strojů

1. G

Ing. Čížová M.

X

312

Podnikání

1. NA

Mgr. Pfeilerová

102

102

Podnikání

1. NB

Ing. Patkóšová

112

112

2. ročník

Gastronomie, Mechanik seřizovač

2. AM

Stixová Soňa

401

401

Ekonomika a podnikání, Autotronik

2. BM

Mgr. Konečná E.

211

211

Truhlář, Cukrář

2. C

Ing. Knapová

x

103

Kuchař – číšník

2. D

PaedDr. Rakovská

x

212

Mechanik opravář motorových vozidel

2. E

Ing. Pala

X

605

Obráběč kovů

2. F

Mgr. Adámková

X

302

Elektrikář – silnoproud, Instalatér, Opravář zemědělských strojů

2. G

Mgr. Vránová

X

311

Podnikání

2. N

Mgr. Vyškovská F.

101

101

3. ročník

Gastronomie, Mechanik seřizovač

3. AM

Mgr. Čížová Š.

604

604

Ekonomika a podnikání, Autotronik

3. BM

Ing. Holíková

111

111

Cukrář

3. C

Mgr. Poláchová

202

x

Truhlář, Kuchař – číšník

3. D

Mgr. Kachtíková

103

x

Mechanik opravář motorových vozidel Elektrikář - silnoproud

3. E

Mgr. Pekárek

605

x

Zedník, Obráběč kovů

3. F

Ing. Adamík

311

x

Instalatér, Opravář zemědělských strojů

3. G

Mgr. Martinec

312

x

4. ročník

Mechanik seřizovač

4. AM

Mgr. Klosová

402

402

Gastronomie, Autotronik

4. BM

Ing. Juřičková

201

201