SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín
Dnes je úterý 12. prosince 2017
Office 365
Den otevřených dveří 8. 12. 2017 !!!

Vloženo : 26.01.1970

Provoz našeho autoservisu

Vloženo : 13.10.2016

Erasmus+

Naše škola je držitelem certifikátu
ERASMUS+ VET MOBILITY CHARTER

Vloženo : 13.12.2016

Strojírenství má budoucnost

Vloženo : 19.02.2016

Firmy zapojené do Aliance pro strojírenství ve školství

 

Bližší informace ZDE:

Vloženo : 19.02.2016

Naše vzdělávací nabídka

Vloženo : 19.02.2016

Výuka strojírenských oborů u nás - VIDEO

Vloženo : 19.11.2015

Svářečské kurzy u nás i pro veřejnost !!

Svářečské kurzy pro žáky školy i veřejnost. Další informace ZDE
INFORMACE,

 

Vloženo : 28.10.2014

Pronájem tělocvičny

 

V případě zájmu kontaktujte:

p.Radka Holá, 575755018;
hola.radka@sosvsetin.cz 

   

Vloženo : 19.10.2016

Služby pro motoristy

Vloženo : 09.12.2015

Projekt Úřadu práce

Vloženo : 23.02.2017

Restaurace Bečva

Je odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik učebních oborů Cukrář, Kuchař-číšník a studijního oboru Gastronomie.

Pracoviště Bobrky

Jsou odloučeným pracovištěm školy, kde probíhá odborný výcvik technických oborů – stavebních, strojírenských i automobilních.

Organizace školního roku

Důležité termíny - 2017/2018

Začátek školního roku 4. září 2017
Adaptační kurz žáků 1. ročníků září 2017 - Organizační zajištění
Podzimní prázdniny 26. a 27. října 2017
Třídní schůzky – hodnocení za 1.čtvrtletí listopad 2017
Vánoční prázdniny 23. prosince 2017 – 2. ledna 2018
Nástup do školy po vánočních prázdninách 3. ledna 2018
1. pololetí ukončeno – vydávání vysvědčení 31. ledna 2018
Pololetní prázdniny 2. února 2018
Jarní prázdniny 19. .- 25. února 2018
Velikonoční prázdniny 29. - 30. března 2018
Třídní schůzky – hodnocení za 3. čtvrtletí duben 2018
Ukončení školního roku – vydávání vysvědčení 29. června 2018
Hlavní prázdniny 2. července 2018 - 31. srpna 2018
Období školního vyučování ve školním roce 2018/2018 bude zahájeno 3. září 2018

Rozdělení tříd - 2017/2018


Ročník


Obor

Třída


Třídní učitel

Kmenová učebna

Sudý
týden  

Lichý
týden

1. ročník

Gastronomie, Mechanik seřizovač

1. AM

Ing. Zdráhal F.

411

411

Ekonomika a podnikání, Autotronik

1. BM

Mgr. Slováčková

303

303

Tesař, Truhlář, Cukrář

1. C

Ing. Štědrý

X

301

Kuchař – číšník

1. D

PhDr. Jurygáčková

212

x

Mechanik opravář motorových vozidel

1. E

Ing. Tkáčová

606

x

Obráběč kovů, Nástrojař

1. F

Mgr. Ondra

302

x

Elektrikář – silnoproud, Instalatér, Opravář zemědělských strojů

1. G

Ing. Čížová M.

X

312

Podnikání

1. NA

Mgr. Pfeilerová

102

102

Podnikání

1. NB

Ing. Patkóšová

112

112

2. ročník

Gastronomie, Mechanik seřizovač

2. AM

Stixová Soňa

401

401

Ekonomika a podnikání, Autotronik

2. BM

Mgr. Konečná E.

211

211

Truhlář, Cukrář

2. C

Ing. Knapová

x

103

Kuchař – číšník

2. D

PaedDr. Rakovská

x

212

Mechanik opravář motorových vozidel

2. E

Ing. Pala

X

606

Obráběč kovů

2. F

Mgr. Adámková

X

302

Elektrikář – silnoproud, Instalatér, Opravář zemědělských strojů

2. G

Mgr. Vránová

X

311

Podnikání

2. N

Mgr. Vyškovská F.

101

101

3. ročník

Gastronomie, Mechanik seřizovač

3. AM

Mgr. Čížová Š.

604

604

Ekonomika a podnikání, Autotronik

3. BM

Ing. Holíková

111

111

Cukrář

3. C

Mgr. Poláchová

202

x

Truhlář, Kuchař – číšník

3. D

Mgr. Kachtíková

103

x

Mechanik opravář motorových vozidel Elektrikář - silnoproud

3. E

Mgr. Pekárek

605

x

Zedník, Obráběč kovů

3. F

Ing. Adamík

301

x

Instalatér, Opravář zemědělských strojů

3. G

Mgr. Martinec

312

x

4. ročník

Mechanik seřizovač

4. AM

Mgr. Klosová

402

402

Gastronomie, Autotronik

4. BM

Ing. Juřičková

201

201

 

 Rozpis vyučovacích hodin a přestávek

Pořadové číslo hodinyTřídy, které mají kmenové učebny
v pavilonech č. 1, 2, 3
Třídy, které mají kmenové učebny
v pavilonech č. 4, 6
0. hodiny 07.05 - 07.50 07.05 - 07.50
Přestávka 07.50 - 07.55 07.50 - 07.55
1. hodina 07.55 - 08.40 07.55 - 08.40
Přestávka 08.40 - 08.45 08.40 - 08.45
2. hodina 08.45 - 09.30 08.45 - 09.30
Přestávka 09.30 - 09.45 09.30 - 09.45
3. hodina 09.45 - 10.30 09.45 - 10.30
Přestávka 10.30 - 10.35 10.30 - 10.35
4. hodina 10.35 - 11.20 10.35 - 11.20
Přestávka 11.20 – 11.50
obědová přestávka
( pavilony 1 a 2 na 11.20
a pavilon 3 na 11.35 )
11.20 - 11.25
5. hodina 11.50 - 12.35 11.25 - 12.10
Přestávka 12.35 - 12.40 12.10 – 12.40
obědová přestávka
( pavilon 4 na 12.10
a pavilon 6 na 12.25 )
6. hodina 12.40 - 13.25 12.40 - 13.25
Přestávka 13.25 - 13.30 13.25 - 13.30
7. hodina 13.30 - 14.15 13.30 - 14.15
Přestávka 14.15 - 14.20 14.15 - 14.20
8. hodina 14.20 - 15.05 14.20 - 15.05